Ułatwienia dostępu

Licencjonowana Szkoła NarciarskaGibasSportKlub

Jesteśmy Licencjonowaną Szkołą Narciarską SITN PZN z Bielska-Białej. Naszą kadrę stanowią wyłącznie doświadczeni i pełni pasji Instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego posiadający wymagane kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i licencjami.

Specjalizujemy się w szkoleniu dzieci i młodzieży. W każdy zimowy weekend oraz ferie świąteczne i szkolne organizujemy dla naszych podopiecznych zajęcia odbywające się głównie w Szczyrku na terenach Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego i Centralnego Ośrodka Sportu.

Aby czuli się Państwo komfortowo, a Wasze pociechy bezpiecznie i wygodnie na nasze zorganizowane zajęcia zapewniamy transport dzieci bezpośrednio z i do miejsca zamieszkania.

Wierzymy, że indywidualne podejście, przyjazna i wesoła atmosfera zajęć gwarantują szybkie postępy w nauce, a co najważniejsze zapewniają dobrą zabawę. My jako wieloletni i doświadczeni Rodzice-Instruktorzy wiemy, że dla naszych dzieci jest to najważniejsze, a przy okazji przynosi najlepsze efekty.

Prowadzimy dodatkowo indywidualne, jak i grupowe doskonalenia jazdy na nartach, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z szerokiego pakietu kilkugodzinnych 3-4 osobowych szkoleń , które charakteryzują się niskimi kosztami za godzinę nauki i równie wysoką efektywnością jak przy szkoleniu indywidualnym.

Dla klientów biznesowych, instytucji, szkół, grup zorganizowanych przeprowadzamy wszelkiego rodzaju eventy, szkolenia oraz zawody z profesjonalnym pomiarem czasu zarówno w kraju, jak i za granicą.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze Dzieci, Kursanci i Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani korzystając z usług naszej firmy dlatego jeżeli możemy poprawić ich jakość a Państwo macie jakiekolwiek uwagi lub pomysły co do funkcjonowania i formy zajęć zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z właścicielem Szkoły pod numerem telefonu 730 733 335 lub mailowo pod adresem biuro@gibassportklub.pl.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na stoku !
Z pasji do sportu !

Rezerwacja OnlineGibasSportKlub